Czech König

  • specialista na opravy a údržbu povrchů s 20letou praxí
  • výhradní zástupce Heinrich König GmbH & Co. KG pro ČR a SR

Opravné materiály König pro dokonalý vzhled

V naší nabídce naleznete opravné a retušovací vosky (tvrdé tavné i měkké) na dřevo a laminátové desky Egger, Kronospan, Pfleiderer, Fundermax, DDL, tmely na dřevo, mořící a plně krycí lakové fixy v odstínech RAL, v odstínech okenních fólií Renolit Exofol, Conti® techprofil, mattex, woodec  (Hornschuch), v odstínech laminátů Egger a Kronospan, dále pak lihové a lakové tinktury, strukturovací tužky, retušovací barvy, opravné bezbarvé a barevné laky ve spreji a to vše v prakticky neomezené škále barevného provedení. Pro segment AUTOMOTIVE dodáváme produkty pro opravy interiérů a obkladů automobilů. Dále máme také pestrou nabídku pomocných a opravných přípravků pro restaurátory jako jsou šelakové politury a oleje na dřevo.

Většinu zboží máme na skladě a zasíláme ho po celé České republice a na Slovensko denně přepravní službou DPD na adresu nebo výdejní místo nebo do AlzaBoxů. Nakupujte rychle a snadno bez minimální hodnoty objednávky, bez dlouhých dodacích lhůt a s okamžitou on-line platbou přímo v našem e-shopu www.udrzovanydomov.cz

Novinky a aktuality

Již 20 let na trhu

22. května 2024

JIŽ 20 LET NA TRHU!
V letošním roce 2024 je to již 20 let co působíme na trhu jako výhradní zástupce německého výrobce opravných materiálů Heinrich König GmbH & Co. KG.

Nové měkké a tvrdé vosky k novým laminátům Egger ze vzorníku EDC24+

18. března 2024

KÖNIG měkké a tvrdé voskové tmely k opravám povrchu na laminátových nábytkových a kuchyňských pracovních deskách EGGER naleznete v našem e-shopu:

Koupit měkký vosk pro Egger

Koupit tvrdý vosk pro Egger

Přečíst další novinky …

CZECH KÖNIG, s.r.o.

Dřevařská 491
500 03 Hradec Králové

Česká republika

IČO: 26011131
DIČ: CZ26011131