Czech König

  • specialista na opravy a údržbu povrchů s 20letou praxí
  • výhradní zástupce Heinrich König GmbH & Co. KG pro ČR a SR

Materiály pro opravy interiérů automobilů, nákladních vozidel a vlakových souprav

AUTOMOTIVE – Produkty pro opravy interiéru

Již více jak 20 let spolupracujeme s výrobci automobilů a jejich dodavateli. Soustřeďujeme se hlavně na dodávky materiálů pro opravy drobných poškození či defektů jako jsou praskliny, škrábance, oděrky, díry, chyby v lakování a jiné vady v interiérech automobilů, tzn. přístrojové desky, dveřní výplně, stropní panely, palubní středové konzole z plastů, umělé a přírodní kůže, dále potom hliníkové a eloxované díly, např. rámy střešních oken, dále potom kovové díly s práškovým lakem v interiéru i exteriéru, např. brzdové třmeny atd.

Interiér automobilů - přístrojové desky, dveřní výplně, stropní panely

For automobile and truck manufactures and vehicle preparation

For more than 20 years now, we have been working with automobile manufactures and their suppliers. In many areas, a close understanding has developed over the years to constantly provide higher quality repair and maintenance solutions. The focus thereby lies in the repair of minor damage scratches, scuff marks and holes in automobile interiors: cockpits, door coverings, center console etc.

As a result of this the automobile manufactures in more than 60 percent of all cases can repair damage that has occured during pre / final assembly directly on the vehicle. Thus, the need for time-consuming and expensive replacements in greatly reduced.

Oprava interiéru automobilu

Reference

RECTICEL Interiors CZ s. r. o., RAI MOST s.r.o., ANTOLIN LIBAN, s.r.o., GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o., Inteva Products Czech Republic a.s., Inteva Products Slovakia spol. s r. o., Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o, BDI Czech s.r.o., ŠKODA TRANSPORTATION a.s., ŠKODA VAGONKA a.s., VAGONKA INTERIORS s.r.o., BORCAD cz a.s., BEDNAR FMT s.r.o., Farmet a.s., Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o., Akebono Brake Slovakia s. r. o., Johnson Controls International, spol. s r.o., International Automotive Components Group s.r.o., Ascorium Mladá Boleslav s.r.o., LEDERZENTRUM s.r.o., Eissmann Automotive Česká republika s.r.o.

Interiér vlakové soupravy

OPRAVNÉ PRODUKTY KÖNIG

Opravný lakový fix s filcovým hrotem na PVC a kůži KÖNIG Kanten-Fix PREMIUM Kö 243

Opravný lakový fix s filcovým hrotem na PVC a kůži

Retušovací fix s filcovým hrotem KÖNIG Kanten-Fix Premium Kö 243 s barevným lakem pro doplnění chybějícího nebo poškozeného laku na hranách plastových, koženkových a kožených dílech automobilů. Lze použít také k retušování hliníkových, eloxovaných a kovových dílů. Přesný odstín a stupeň lesku/matu laku ve fixu Vám vyrobíme dle Vašich vzorků.

Opravný fix pro automotive

Opravný lakový fix se štetcovým hrotem na PVC a kůži KÖNIG Pinsel-Fix Decklack Kö 288

Opravný lakový fix se štetcovým hrotem na PVC a kůži

Retušovací fix se štetcovým hrotem s opravným barevným lakem KÖNIG Pinsel-Fix Decklack Kö 288 pro doplnění chybějícího nebo poškozeného laku na hranách a v ploše plastových, koženkových a kožených dílech automobilů. Přesný odstín a stupeň lesku/matu laku ve fixu Vám vyrobíme dle Vašich vzorků.

Opravný plně krycí barevný lak ve spreji na PVC KÖNIG PF Decklack Kö 372

Opravný plně krycí barevný lak ve spreji na PVC

Barvené odlišnosti odstínu laku a další vady v ploše plastového dílu vzniklé při výrobě lze přestříkat rychleschnoucím tenkovrstvým opravným barevným plně krycím lakem KÖNIG PF Decklack Kö 372 ve spreji 400 ml nebo 150 ml. Přesný odstín a stupeň lesku/matu laku Vám vyrobíme dle Vašich vzorků.

Opravný sprej automotive

Opravný polokrycí barevný lak ve spreji na PVC KÖNIG PFH Decklack Kö 373

Opravný polokrycí barevný lak ve spreji na PVC

Barvené odlišnosti odstínu laku a další vady v ploše plastového dílu vzniklé při výrobě lze přestříkat rychleschnoucím tenkovrstvým opravným barevným polokrycím lakem KÖNIG PFH Decklack Kö 373 ve spreji 400 ml nebo 150 ml. Přesný odstín a stupeň lesku/matu laku Vám vyrobíme dle Vašich vzorků.

Opravný bezbarvý lak interiér Ansatzlos PLUS Kö 33X300

Opravný bezbarvý lak na interiér

Matné nebo lesklé odlišnosti laku v ploše lze přestříkat rychleschnoucím teknovrstvým transparentním lakem KÖNIG Ansatzlos PLUS 33X300 na kombinované nitrobázi s nízkým obsahem sušiny, netvoří tak mapy a ani efekt pomerančové kůry, rychle zasychá po 5 až 10 minutách. Sprej má vlemi jemnou rozprašovací trysku. V nabídce v těchto stupních lesku: hluboký mat, mat, hedvábný mat, hedbábný lesk, lesk. Objem spreje je 400 ml.

Primer pro zvýšení přilnavosti Haft-Primer Kö 313

KÖNIG Kö 313 Haft-Primer - Primer pro zvýšení přilnavosti

Bezbarvý primer ve spreji se používá jako základ pro zvýšení přilnavosti různých bezbarvých a barevných laků KÖNIG na umělých hmotách (PP, PVC, POM) a kovech.

Bezbarvý lak s jemnou perličkou Effektlack mit Feinperlstruktur Kö 348

KÖNIG Kö 348 Effektlack Feinperlstruktur - Bezbarvý lak s jemnou perličkou

Bezbarvý strukturovací lak, který se používá pro opravu povrchů se strukturou jemné perličky. Lze také přelakovat plně krycím akrylátovým lakem Decklack PF Kö 372.

Tvrdý vosk PLUS Hartwachs PLUS Kö 143

KÖNIG Tvrdý vosk Plus

Opravný tavný voskový tmel KÖNIG Hartwachs Plus Kö 143 pro opravu malých děr, vrypů, montážních otvorů, trhlin a poškozených hran. Tmel je vhodný pro opravy umělých, koženkových a kožených povrchů interiérů automobilů, karavanů, autobusů a vlaků.

Oprava tvrdým voskem Plus

Stříkací technika KING AIRBRUSH

Stříkací pistole na kartuše KING Airbrush Spritzapparat

Stříkací pistole KING na lakové katruše

Heinrich König společně s firmou Krautzberger vyvinul funkční stříkací pistoli KING Airbrush Spritzapparat, která pracuje s opakovaně uzavíratelnými kazetami s barvou. Tento systém umožňuje dokonalé nástřiky malých ploch s minimální spotřebou barvy, takže je ideální pro sektor oprav a údržby. Obsah dodávky: ruční stříkací pistole s tryskou buď Ø 0,3 mm nebo Ø 0,5 mm včetně hadice se standardní rychlospojkou na kompresor (11mm), speciální mazivo, návod k použití v českém jazyce 

Ukázky oprav stříkací technikou KING

Kartuše s barevným lakem KING - Acryl Decklack Kö 248X43

Kartuše KING s barevným lakem

Opakovaně uzavíratelná kartuše s barevným lakem KING - Acryl Decklack Kö 248X43 pro stříkací pistoli KING Airbrush. Pro dokonalý nástřik malých ploch s minimální spotřebou barvy. Vynikající pro oblast opravného lakování povrchů z různých materiálů. Přesný odstín vyrobíme dle Vašich vzorků. Objem kartuše je 17 ml laku.

Kartuše s bezbarvým lakem KING - Acryl Klarlack Kö 248268

Bezbarvý lak v kartuši KING

Opakovaně uzavíratelná kartuše s bezbarvým lakem KING - Acryl Klarlack Kö 248268 pro stříkací pistoli KING Airbrush. Pro dokonalý nástřik malých ploch s minimální spotřebou barvy. Vynikající pro oblast opravného lakování povrchů z různých materiálů. Dostupné ve stupních lesku: vysoký lesk, lesk, hedvábný lesk, hedvábný mat, mat, hluboký mat. Objem kartuše je 17 ml laku.

Čistící kartuše KING - Reinigungslösung Kö 248777

Čistící kartuše KING

Kartuše s ředidlem KING - Reinigungslösung Kö 248777 pro čistění airbrushové pistole KING Airbrush po použití kartuší s akrylátovým lakem na rozpouštědlové bázi.