Czech König

  • špecialista na opravy a údržbu povrchov s 20 ročnou praxou
  • výhradný zástupca Heinrich König GmbH & Co. KG pre ČR a SR

Materiály na opravy interiérov automobilov, nákladných vozidiel a vlakových súprav

AUTOMOTIVE – Produkty na opravy interiéru

Už viac ako 20 rokov spolupracujeme s výrobcami automobilov a ich dodávateľmi. Sústreďujeme sa hlavne na dodávky materiálov na opravy drobných poškodení či defektov ako sú praskliny, škrabance, odreniny, diery, chyby v lakovaní a iné vady v interiéroch automobilov, tzn. prístrojové dosky, dverové výplne, stropné panely, palubné stredové konzoly z plastov, umelej a prírodnej kože, ďalej potom hliníkové a eloxované diely, napr. rámy strešných okien, ďalej potom kovové diely s práškovým lakom v interiéri aj exteriéri, napr. brzdové strmene atď.

Interiér automobilov - prístrojové dosky, dverové výplne, stropné panely

For automobile and truck manufactures and vehicle preparation

For more than 20 years now, we have been working with automobile manufactures and their suppliers. In many areas, a close understanding has developed over the years to constantly provide higher quality repair and maintenance solutions. The focus thereby lies in the repair of minor damage scratches, scuff marks and holes in automobile interiors: cockpits, door coverings, center console etc.

As a result of this the automobile manufactures in more than 60 percent of all cases can repair damage that has occured during pre / final assembly directly on the vehicle. Thus, the need for time-consuming and expensive replacements in greatly reduced.

Oprava interiéru automobilu

Referencie

RECTICEL Interiors CZ s. r. o., RAI MOST s.r.o., ANTOLIN LIBAN, s.r.o., GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o., Inteva Products Czech Republic a.s., Inteva Products Slovakia spol. s r. o., Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o, BDI Czech s.r.o., ŠKODA TRANSPORTATION a.s., ŠKODA VAGONKA a.s., VAGONKA INTERIORS s.r.o., BORCAD cz a.s., BEDNAR FMT s.r.o., Farmet a.s., Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o., Akebono Brake Slovakia s. r. o., Johnson Controls International, spol. s r.o., International Automotive Components Group s.r.o., Ascorium Mladá Boleslav s.r.o., LEDERZENTRUM s.r.o., Eissmann Automotive Česká republika s.r.o.

Interiér vlakovej súpravy

OPRAVNÉ PRODUKTY KÖNIG

Opravná laková fixka s filcovým hrotom na PVC a koži KÖNIG Kanten-Fix PREMIUM Kö 243

Opravná laková fixka s filcovým hrotom na PVC a koži

Retušovacia fixka s filcovým hrotom KÖNIG Kanten-Fix Premium Kö 243 s farebným lakom na doplnenie chýbajúceho alebo poškodeného laku na hranách plastových, koženkových a kožených dieloch automobilov. Možno použiť aj na retušovanie hliníkových, eloxovaných a kovových dielov. Presný odtieň a stupeň lesku/maty laku vo fixke Vám vyrobíme podľa Vašich vzoriek.

Opravná fixka pre automotive

Opravná laková fixka so štetcovým hrotom na PVC a koži KÖNIG Pinsel-Fix Decklack Kö 288

Opravná laková fixka so štetcovým hrotom na PVC a koži

Retušovacia fixka so štetcovým hrotom s opravným farebným lakom KÖNIG Pinsel-Fix Decklack Kö 288 na doplnenie chýbajúceho alebo poškodeného laku na hranách av ploche plastových, koženkových a kožených dieloch automobilov. Presný odtieň a stupeň lesku/maty laku vo fixke Vám vyrobíme podľa Vašich vzoriek.

Opravný plne krycí farebný lak v spreji na PVC KÖNIG PF Decklack Kö 372

Opravný plne krycí farebný lak v spreji na PVC

Farbené odlišnosti odtieňa laku a ďalšie vady v ploche plastového dielu vzniknuté pri výrobe je možné prestriekať rýchloschnúcim tenkovrstvovým opravným farebným plne krycím lakom KÖNIG PF Decklack Kö 372 v spreji 400 ml alebo 150 ml. Presný odtieň a stupeň lesku/maty laku Vám vyrobíme podľa Vašich vzoriek.

Opravný sprej automotive

Opravný polokrycí farebný lak v spreji na PVC KÖNIG PFH Decklack Kö 373

Opravný polokrycí farebný lak v spreji na PVC

Farbené odlišnosti odtieňa laku a ďalšie vady v ploche plastového dielu vzniknuté pri výrobe je možné prestriekať rýchloschnúcim tenkovrstvovým opravným farebným polokrycím lakom KÖNIG PFH Decklack Kö 373 v spreji 400 ml alebo 150 ml. Presný odtieň a stupeň lesku/maty laku Vám vyrobíme podľa Vašich vzoriek.

Opravný bezfarebný lak interiér Ansatzlos PLUS Kö 33X300

Opravný bezfarebný lak na interiér

Matné alebo lesklé odlišnosti laku v ploche je možné prestriekať rýchloschnúcim teknovrstvým transparentným lakom KÖNIG Ansatzlos PLUS 33X300 na kombinovanej vnútrobáze s nízkym obsahom sušiny, netvoria tak mapy a ani efekt pomarančovej kôry, rýchlo zasychá po 5 až 10 minút. Sprej má veľmi jemnú rozprašovaciu trysku. V ponuke v týchto stupňoch lesku: hlboký mat, mat, hodvábny mat, hedbábny lesk, lesk. Objem spreja je 400 ml.

Primer pre zvýšenie priľnavosti Haft-Primer Kö 313

KÖNIG Kö 313 Haft-Primer - Primer na zvýšenie priľnavosti

Bezfarebný primer v spreji sa používa ako základ na zvýšenie priľnavosti rôznych bezfarebných a farebných lakov KÖNIG na umelých hmotách (PP, PVC, POM) a kovoch.

Tvrdý vosk PLUS Hartwachs PLUS Kö 143

KÖNIG Tvrdý vosk Plus

Opravný tavný voskový tmel KÖNIG Hartwachs Plus Kö 143 na opravu malých dier, vrypov, montážnych otvorov, trhlín a poškodených hrán. Tmel je vhodný na opravy umelých, koženkových a kožených povrchov interiérov automobilov, karavanov, autobusov a vlakov.

Oprava tvrdým voskom Plus

Striekacia technika KING AIRBRUSH

Striekacia pištoľ na kartuše KING Airbrush Spritzapparat

Striekacia pištoľ KING na lakové kartuše

Heinrich König spoločne s firmou Krautzberger vyvinul funkčnú striekaciu pištoľ KING Airbrush Spritzapparat, ktorá pracuje s opakovane uzatvárateľnými kazetami s farbou. Tento systém umožňuje dokonalé nástreky malých plôch s minimálnou spotrebou farby, takže je ideálny pre sektor opráv a údržby. Obsah dodávky: ručná striekacia pištoľ s tryskou buď Ø 0,3 mm alebo Ø 0,5 mm vrátane hadice so štandardnou rýchlospojkou na kompresor (11mm), špeciálne mazivo

Ukážky opráv striekacou technikou KING

Kartuša s farebným lakom KING - Acryl Decklack Kö 248X43

Kartuša KING s farebným lakom

Opakovane uzatvárateľná kartuša s farebným lakom KING - Acryl Decklack Kö 248X43 pre striekaciu pištoľ KING Airbrush. Na dokonalý nástrek malých plôch s minimálnou spotrebou farby. Vynikajúci pre oblasť opravného lakovania povrchov z rôznych materiálov. Presný odtieň vyrobíme podľa Vašich vzoriek. Objem kartuše je 17 ml laku.

Kartuša s bezfarebným lakom KING - Acryl Klarlack Kö 248268

Bezfarebný lak v kartuši KING

Opakovane uzatvárateľná kartuša s bezfarebným lakom KING - Acryl Klarlack Kö 248268 pre striekaciu pištoľ KING Airbrush. Na dokonalý nástrek malých plôch s minimálnou spotrebou farby. Vynikajúci pre oblasť opravného lakovania povrchov z rôznych materiálov. Dostupné v stupňoch lesku: vysoký lesk, lesk, hodvábny lesk, hodvábny mat, mat, hlboký mat. Objem kartuše je 17 ml laku.

Čistící kartuše KING - Reinigungslösung Kö 248777

Čistiace kartuše KING

Kartuša s riedidlom KING - Reinigungslösung Kö 248777 na čistenie airbrushovej pištole KING Airbrush po použití kartuší s akrylátovým lakom na rozpúšťadlovej báze.