Czech König

  • špecialista na opravy a údržbu povrchov
  • výhradný zástupca Heinrich König & Co. KG pre ČR a SR
CZSK

+420 728 373 272

info@czech-konig.com

O firme CZECH KÖNIG, s.r.o.

Naša firma začala svoje pôsobenie v roku 2004 ako nezávislá agentúra nemeckého výrobcu opravného materiálu Heinrich König & Co. KG, ktorý našu spoločnosť poveril výhradným zastupovaním pre Českú a Slovenskú republiku. Od roku 2010 sme dovozcom opravných tavných tmelov na opravu dreva a hrčí. Sme tiež oficiálnym dovozcom reštaurátorských produktov nemeckej firmy Hermann Sachse. Už viac ako 20 rokov spolupracujeme s výrobcami automobilov a ich dodávateľmi a poskytujeme im vysoko kvalitné riešenia v oblasti opráv interiérov dopravných prostriedkov.

O firme Heinrich König & Co. KG

Spoločnosť Heinrich König & Co. KG bola založená roku 1892 v nemeckom Frankfurte nad Mohanom. V roku 1955 začala vyvíjať a následne vyrábať produkty pre opravu, údržbu a ochranu drevených a plastových povrchov.

Heinrich König

Za dobu svojej existencie sa firma veľmi rozrástla, vybudovala si obchodné zastúpenie nielen po celom Nemecku, ale aj Európe, Amerike a Ázii a stala sa jedným z najväčších a najvýznamnejších výrobcov produktov s týmto zameraním.

Heinrich König historie
V sortimentnej ponuke nájdete opravné vosky, tmely, moriace a plne krycie fixky, tinktúry, štruktúrovacie perá, retušovacie farby, opravné a vrchné laky a to všetko v prakticky neobmedzenej škále farebného prevedenia. Ďalej potom už zostavené sety a servisné kufre i pestrú ponuku pomocných a opravných prostriedkov, špeciálneho náradia a prípravkov pre reštaurátorov. Novinkou sú produkty pre opravu kameňa.

Ako firma Heinrich König, tak aj ich výhradný zástupcovia usporiadavajú odborné semináre i praktické školenia.

Výroba König     Vývoj König      

NÁŠ CIEĽ = SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

Na základe dlhodobej vzájomnej spolupráce môžeme našim zákazníkom ponúknuť široký kvalitný servis poskytovaný tímom českých a nemeckých kvalifikovaných odborníkov.

Vysoká kvalita výrobkov König a poskytovaných služieb zabezpečuje spokojného zákazníka.

Kvalifikovaný prístup k riešeniu problémov našich zákazníkov, od posúdenia podkladu, výberu opravných materiálov, stanovenie farebných odtieňov po zostavení technologického postupu pre vykonanie opravy, prispieva k značným časovým a finančným úsporám našich zákazníkov.

Komplexný opravný systém König sa vyznačuje šetrnosťou k životnému prostrediu, ľahkou aplikovateľnosťou, variabilitou riešenia opráv, vynikajúcou odolnosťou voči pôsobeniu poveternostných vplyvov a svetlostálosťou.

Seminář König     Školení König    

AUTOMOTIVE

Pre výrobcov osobných a nákladných automobilov a subdodávateľov automobilového priemyslu

Už viac ako 20 rokov spolupracujeme s výrobcami automobilov a ich dodávateľmi. V mnohých oblastiach, s vysokou mierou porozumenia a profesionality, vyvíjame a poskytujeme vysoko kvalitné riešenia v oblasti opráv a údržby. Sústreďujeme sa hlavne na opravy drobných poškodení či defektov ako praskliny, škrabance, odreniny, diery a iné chyby v interiéroch automobilov, kokpitoch, dverových obkladoch, stredových konzol.

Vďaka tomu sú schopné automobilové spoločnosti vo viac ako 60% všetkých prípadov opraviť poškodenia na vozidlách, ku ktorým došlo počas príprav na montáž alebo počas finálnej montáže. Vďaka našim výrobkom spoločnosti šetrí čas i finančné prostriedky za nákladné opravy a výmeny poškodených dielov.

For automobile and truck manufactures and vehicle preparation

For more than 20 years now, we have been working with automobile manufactures and their suppliers. In many areas, a close understanding has developed over the years to constantly provide higher quality repair and maintenance solutions. The focus thereby lies in the repair of minor damage scratches, scuff marks and holes in automobile interiors: cockpits, door coverings, center console etc.

As a result of this the automobile manufactures in more than 60 percent of all cases can repair damage that has occured during pre / final assembly directly on the vehicle. Thus, the need for time-consuming and expensive replacements in greatly reduced.

Referencie automotive

Recticel Automotive   Grupo Antolin   Inteva Products   Magna Exteriors & Interiors   Bednar Farm Machinery   ŠKODA TRANSPORTATION a. s.   Yanfeng      Samvardhana Motherson Peguform   BDI   Megatech         

Prečítajte si tiež