Czech König

  • specialista na opravy a údržbu povrchů s 20letou praxí
  • výhradní zástupce Heinrich König GmbH & Co. KG pro ČR a SR

Stříkací technika KING

Nová stříkací pistole KING na lakové kartuše pro perfektní nástřík malých ploch při minimální spotřebě laku pro opravné lakování.

 Airbrushová pistole na lakové kartuše

Airbrushová pistole KING

Efektivní a úsporná stříkací technika KING

Společně s frimou Krautzbeger jsme vyvinuli profesionální stříkací pistoli na opakovaně uzavíratelné lakové kartuše KÖNIG. Tento systém umožňuje perfektní nástřík malých ploch při minimální spotřebě laku a jedy vhodný především pro opravné lakování.

Výhody stříkací techniky KING na lakové kartuše

Čistá práce

Díky uzavřenému kartušovému systému nehrozí nežádoucí únik barvy, přičemž se dá provádět lakování i na těžko přístupných místech a nad hlavou.

Libovolné tónování barev

Kartuše s barvami mohou být během lakovacího cyklu měněny tak často, jak je potřeba a uživatel nemá žádná omezení při tónování a míchaní barev. Kartuše jsou dostupné v široké škále standardních barev i bezbarvých laků v různých stuních lesku.

Efektivní a ekonomický

Uzavíratelné kartuše umožňují spotřebu velmi malého množství laku, protože se dají použít opakovaně. Částečně použité kartuše mohou být uskladněny a znovu použity v případě potřeby. Vzhledem k lokální aplikaci a jemnému nástřiku je doba schnutí laku velmi krátká.

Jednoduché čištění

Čistící kartuše s ředidlem umožňuje rychlé vyčištění trysky pistole během několika sekund.

 

Zpět