Czech König

  • specialista na opravy a údržbu povrchů s 20letou praxí
  • výhradní zástupce Heinrich König GmbH & Co. KG pro ČR a SR

Fixy pro opravu laminátových desek EGGER

Fixy pro opravu poškozeného povrchu laminátových desek, kuchyňských desek a podlah značky EGGER, které odvedou profesionální retušovací práci, to jsou korekční tužky a fixy KÖNIG made in Germany. Snadno s nimi opravíte malé škrábance v laminátu, špatně oříznuté hrany, odřené rohy nebo dokreslíte chybějící barvu povrchu a strukturu dřevodekorů v odstínech EGGER. Lakový fix KÖNIG má vysokou krycí schopnost, vysokou odolnost vůči otěru, vodě a běžným čistícím prostředkům. Zaschnutí laku fixu je v řádu jednotek minut, oprava se tak stává rychlou a jednoduchou.

Retušovací a opravný fix na lamino EGGER KÖNIG Fix PREMIUM Kö 243

Pro plně krycí opravy a retušování laminátového nábytku a kuchyňských desek výrobce EGGER

Retušovací a opravný fix na laminátové desky EGGER

Oblasti použití: Velice rychlá oprava probrusů a ořezů hran, rohů a drobných škrábanců na laminátovém nábytku, kuchyňských deskách a podlahách značky EGGER. Použit lze také na další materiály jako tvrdé PVC, fólie, dřevo, lak, kov. Fix je vhodný do interiéru i venkovního prostředí.

Vlastnosti výrobku: Lakový fix s filcovým hrotem, nový spouštěcí mechanismus barvy s uzavíracím ventilem - barva nevysychá, jednoduchá aplikace, vysoká krycí schopnost, kvalitní akrylátový lak na rozpouštědlové bázi, vyměnitelný filcový hrot, dobrá přilnavost na různé materiály jako je laminát, dřevo, lak, tvrdé PVC, kov, sklo, kámen, keramika. Vyrobeno v Německu. 

Stupěň lesku: polomat

Tlušťka čáry: 1 mm nebo 3 mm

Ke stažení:

Návod k použití - Technický list

Bezpečnostní list (BL)

Objednací číslo: 243+číslo odstínu

Popis: lakový fix, 11 ml

‌Cena: 326,- Kč s DPH

(269,70 Kč bez DPH)

Skladem - můžete mít už zítra

Koupit