Czech König

  • špecialista na opravy a údržbu povrchov s 20 ročnou praxou
  • výhradný zástupca Heinrich König GmbH & Co. KG pre ČR a SR

Fixy pre opravu laminátových dosiek EGGER

Fixky pre opravu poškodeného povrchu laminátových dosiek, kuchynských dosiek a podláh značky EGGER, ktoré odvedú profesionálnu retušovaciu prácu, to sú korekčné fixky KÖNIG made in Germany. Ľahko s nimi opravíte malé škrabance v lamináte, zle orezané hrany, odreté rohy alebo dokreslíte chýbajúcu farbu povrchu a štruktúru drevodekorov v odtieňoch EGGER. Laková fixka KÖNIG má vysokú kryciu schopnosť, vysokú odolnosť voči oteru, vode a bežným čistiacim prostriedkom. Zaschnutie laku fixu je rádovo v jednotkách minút, oprava sa tak stáva rýchlou a jednoduchou.

Retušovacia a opravná fixka na lamino EGGER KÖNIG Fix PREMIUM Kö 243

Na plne krycie opravy a retušovanie laminátového nábytku a kuchynských dosiek výrobcu EGGER

Retušovacia a opravná laková fixka na laminátové dosky EGGER

Oblasti použitia: Veľmi rýchla oprava probrusov a orezov hrán, rohov a drobných škrabancov na laminátovom nábytku, kuchynských doskách a podlahách značky EGGER. Použiť je možné tiež na ďalšie materiály ako tvrdé PVC, fólie, drevo, lak, kov. Fix je vhodný do interiéru aj vonkajšieho prostredia.

Vlastnosti výrobku: Laková fixka s filcovým hrotom, nový spúšťací mechanizmus farby s uzatváracím ventilom - farba nevysychá, jednoduchá aplikácia, vysoká krycia schopnosť, kvalitný akrylátový lak na rozpúšťadlovej báze, vymeniteľný filcový hrot, dobrá priľnavosť na rôzne materiály ako je laminát, drevo, lak , tvrdé PVC, kov, sklo, kameň, keramika. Vyrobené v Nemecku.

Stupeň lesku: polomat

Hrúbka čiary: 1 mm alebo 3 mm

Na stiahnutie:

Návod na použitie - Technický list

Karta bezpečnostných údajov (KBÚ)

Objednávacie číslo: 243+číslo RAL

Popis: laková fixka, 11 ml

‌Cena: 326,- Kč s DPH

(269,70 Kč bez DPH)

(Na aktuálnu cenu v Eurách kliknite na kúpiť, dostanete sa do e-shopu v €.)

Skladom - môžete mať už pozajtra na Slovensku

Kúpiť