Czech König

  • špecialista na opravy a údržbu povrchov
  • výhradný zástupca Heinrich König & Co. KG pre ČR a SR
CZSK

+420 728 373 272

info@czech-konig.com

Servisné kufre, kde nájdete všetko pre opravy povrchov

Opravujete profesionálne alebo plánujete väčší renováciu v dome? Trápi vás otázka, ako najjednoduchšie by išla zariadiť oprava poškodenej dlažby? Servisné sety sa budú hodiť za každej situácie. Dokážete s nimi totiž opraviť povrchy ako drevo, keramiku, kameň, lakované predmety, podlahové krytiny. A výsledok bude ohromujúci. Vyberať môžete zo sád pre univerzálne použitie alebo špecializovaných, s ktorými zahladíme treba vrypy v nábytku, oprýskané kachličky či olúpaný lak. Zverte sa do rúk firmy sa 125letou tradíciou a skúsenosťami.

Máme najširšiu paletu odtieňov, aké si len môžete priať. Namiešať z nich ten správny odtieň na každú opravu je potom hračka. Ako jediní navyše ponúkame keramický tmel na opravu dlažby či obkladov. Servisné kufre od nás využívajú spokojní zákazníci nielen z Čiech, kde sídlime. Aj z Bratislavy, Žiliny, Košíc a ďalších kútov Slovenska. Ceny sa odvíjajú podľa typu vybraného servisného kufra. Napríklad opravný set na vady v dreve je k dostaniu už od 85 €. Na každý povrch ponúkame niekoľko variant sád. Nechajte si poradiť, ktorá bude najvhodnejšie pre vaše účely, naším profesionálnym personálom!

Chcem poradiť s výberom

Vyberte si servisný kufor podľa typu použitia:

Na všetky povrchy Nábytok a interiéry Podlahy Okná a dvere
       
Poškodený lak Obklady, dlažby, sanita, keramika, kameň  Interiér automobilov Vady dreva
       

NA VŠETKY TYPY POVRCHOV

Servisný kufor All-In-One pre opravy všetkých typov povrchov Kö 603 005 

NOVINKA! Veľký servisný kufor pre profesionálne opravy všetkých typov povrchov a materiálov v interiéroch a exteriéroch budov. Tento kufor obsahuje všetky výrobky a najžiadanejšie odtiene pre dokonalú opravu rôznych materiálov ako je drevo, dyha, lamino, plasty, fólie, keramické a kamenné obklady a dlažby, sanitárna keramika - umývadlá, vane, WC.

All-In-One sevisní kufr

Obsah servisného kufra

Kúpiť €

 

NÁBYTOK A INTERIÉRY

Servisný kufor pre opravy nábytku a interiéru č. 1 - Kö 603 001

Nová vylepšená verzia veľkého servisného kufra na vykonávanie kvalitných opráv rôznych povrchov v interiéroch ako sú drevo, plasty, fólie. Tento kufor obsahuje všetky výrobky a najžiadanejšie odtiene pre dokonalú opravu na profesionálnej úrovni. Nový regálový systém kufra je veľmi flexibilný a možno ho upravovať podľa svojich potrieb.

603001

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

 

Servisný kufor pre opravy nábytku a interiéru č. 2 - Kö 603 002

Úplne nová verzia veľkého servisného kufra vyrieši komplexne opravy v interiéroch. Obsahuje nielen opravné materiály na opravu dreva, plastov, fólií, ale aj výrobky na opravu obkladov, dlažieb, umelého kameňa, linolea, korku, lesklých a hlboko matných povrchov. Tento kufor obsahuje všetky výrobky a najžiadanejšie odtiene pre dokonalú opravu na profesionálnej úrovni. Nový regálový systém kufra je veľmi flexibilný a možno ho upravovať podľa svojich potrieb.

603002

Obsah sevisního kufru

Kúpiť €

Servisný kufor pre opravy nábytku a interiéru Kö 613 339

Servisný kufor menšej veľkosti k opravám rýh, dier, špár, poškodených rohov, hrán a otalků na povrchu.
Servisný kufor obsahuje: Mäkké ( 140) a tvrdé ( 141) voskové tmely v odtieňoch od bielej, cez svetlé dreviny, po tmavé a transparentné farby. Ďalej potom plynovú spájku ( 439 001), plastovú špachtľu na opracovanie vosku ( 161 500), lakové transparentné fixky ( 343 a 344) na zafixovanie opraveného miesta v dvoch stupňoch lesku a brúsne-čistiace vlisy v dvoch hrúbkach ( 609 003 a 609 006).

613339

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

Servisný kufor pre opravy nábytku a interiéru G61403

Základný servisný kufrík najmenšej veľkosti (20x5x17 cm) pre opravy dier, špár, poškodených rohov a hrán.

PREMIUM Opravný set na umělé a lakované dřevěné povrchy

Kúpiť €

PODLAHY

Servisný kufor pre opravy podláh Kö 603 004

Nová vylepšená verzia veľkého servisného kufra na vykonávanie kvalitných opráv podlahových krytín ako sú plávajúce drevené a laminátové podlahy, parkety, linoleum, korok. Tento kufor obsahuje všetky výrobky a najžiadanejšie odtiene pre dokonalú opravu na profesionálnej úrovni. Nový regálový systém kufra je veľmi flexibilný a možno ho upravovať podľa svojich potrieb.

603004

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

Servisný kufor pre opravy podláh Kö 612 200

Servisný kufor strednej veľkosti na vykonávanie kvalitných opráv podlahových krytín ako sú plávajúce drevené a laminátové podlahy, parkety atď.

612200

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

 

Servisný kufor pre opravy podláh Kö 613 343

Servisný kufor menšej veľkosti k opravám rýh, dier, špár, poškodených rohov, hrán a otlakov na povrchu.
Servisný kufor obsahuje: tvrdé voskové tmely PLUS ( 143) v odtieňoch od bielej, cez svetlé dreviny, po tmavé a transparentné farby. Ďalej potom plynovú spájku ( 439 001), plastovú špachtľu na opracovanie vosku ( 161 500), lakové transparentné fixky ( 343 a 344) na zafixovanie opraveného miesta v dvoch stupňoch lesku a brúsne-čistiace vlisy v dvoch hrúbkach ( 609 003 a 609 006).

 613343

Obsah servisního kurfu

Kúpiť €

Servisný kufor pre opravy podláh G61410

Základný servisný kufrík najmenšej veľkosti (20x5x17 cm) pre opravu drevených olejovaných a voskovaných podláh.

Sada olej

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

OKNÁ A DVERE

Servisný kufor pre opravy okien a dverí Kö 603 003

Úplne nová verzia veľkého servisného kufra pre opravu plastových a drevených okenných profilov, dverí a zárubní. Tento kufor obsahuje všetky výrobky a najžiadanejšie odtiene pre dokonalú opravu na profesionálnej úrovni. Nový regálový systém kufra je veľmi flexibilný a možno ho upravovať podľa svojich potrieb.

603003

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

Servisný kufor pre opravy okien a dverí Kö 612 202

Servisný kufor strednej veľkosti na vykonávanie kvalitných opráv pre opravu plastových a drevených profilov, dverí a zárubní.

6122002

Obsah servisního kufru

Kúpiť €

Servisný kufor pre opravy okien a dverí Kö 613 650 / Kö 613 655 pri špecifikácii odtieňov

Servisný kufor menšej veľkosti pre opravu plastových okenných profilov, dverí a zárubní. Obsahuje 20 najžiadanejších odtieňov výrobcov okenných profilov Renolit, Horsnchsuch, Cova, RAL. Farebné zloženie tmelov môžeme uspůsobit Vašim požiadavkám

613650

Obsah servisního kurfu

‌Cena na dopyt

Servisný set pre opravy bielych PVC profilov Kö 657 700

Set pre manuálne odstránenie rýh a škrabancov na bielom PVC profile.

657700

Obsah servisního setu

Koupit

Videonávod

POŠKODENÝ LAK

Servisný kufor pre brúsenie a leštenie Kö 658 500

Servisný kufor pre strojové alebo manuálne brúsenie a leštenie jemných škrabancov na lesklom povrchu.

Kufr pro broušení a leštění

Obsah servisního kufru

‌Cena na dopyt

Servisný set pre brúsenie a leštenie Kö 658 700

Set pre manuálne odstránenie rýh a jemných škrabancov na plexiskle, v medi, v mosadze a na akrylátových lakoch vo vysokom lesku.

658700

Obsah servisního setu

Servisný set pre opravy polyesterových lakov Kö 641700

Dvojzložkový polyesterový rýchlotvrdnúcý zakvápkový lak slúži k oprave polyesterových lakov nábytku a hudobných nástrojov (piana a klavíry), mramoru a kameňa. Polyester je transparentný, možno ho prifarbiť pomocou 220-Color tinktúr. Do sýto čiernej farby možno prifarbiť 215-Farb-Konzentrat.

Obsah servisního setu

Servisný set pre opravy polyesterových lakov Kö 641020

Dvojzložkový rýchlotvrdnúcý polyesterový zakvápkový lak slúži k oprave polyestervých lakov nábytku a hudobných nástrojov (piána a klavíry).

Polyester

Obsah servisního setu

Koupit

OBKLADY, DLAŽBY, SANITÁRNA KERAMIKA, KÁMEŇ

Servisný set pre opravy sanitárnej keramiky G41060

Servisný set v malom blistru (5,5x17x3,5 cm) pre opravu sanitárnej keramiky - umývadiel, vaní, sprchových vaničiek, WC, pisoáru, bidetu atď. Set obsahuje biely, veľmi odolný a svetlom tvrdený keramický tmel.

Set pro sanitární keramiku

Obsah sevisního setu

Koupit

Videonávod

Servisný kufor pre opravy sanitárnej keramiky Kö 410 200

Servisní kufr na sanitu

Obsah servisního kufru

Videonávod

Servisný kufor pre opravy obkladov a dlažby Kö 608 149

Servisný kufor obsahuje tmely, nástroje a ďalšie materiály pre opravu poškodených obkladov, dlažby, keramiky a kameňa. Kufor obsahuje sadu tmelov Kera-Fill® č. 149 775 na obklady a dlažbu. Tento nový tmel je vhodný pre opravy malých a stredných poškodení napr. Odštiepeniu glazúry, praskliny, škrabance na obkladoch a dlažbe. Tmel obsahuje prímes kamenného prášku a svoju tvrdosťou zodpovedá opravovaným materiálom. Tmely sa dodávajú v základných farbách aj v trendových farbách výrobcov obkladov a možno ich medzi sebou miešať. Tmel je vhodný pre vnútorné i vonkajšie prostredie.

Kufr pro obklady a dlažbu

Obsah servisního kufru

Koupit

Servisný kufor pre opravy obkladov a dlažby Kö 613 150

Servisný kufor strednej veľkosti pre opravu keramických a kamenných obkladov a dlažby

Servisní kufr Kerami-Fill medium

Obsah servisního kufru

Koupit

Servisný kufor pre opravy obkladov a dlažby G61457 

Zakladný servisný kufrík menších rozmerov (20x5x17 cm) pre opravu keramických a kamenných obkladov a dlažby. Vhodný pre opravu malých a stredných poškodení napr. Odštiepeniu glazúry, praskliny, zle navŕtané otvory, vrypy atď.

Opravný set na oklady a dlažbu

Koupit

Videonávod

 

Mini servisný set pre opravy obkladov a dlažby G61650/51

Zakladný servisný set v blistri menších rozmerov pre opravu keramických a kamenných obkladov a dlažby. Vhodný pre opravu malých a stredných poškodení napr. Odštiepeniu glazúry, praskliny, zle navŕtané otvory, vrypy atď.

MINI Opravný set na obklady a dlažbu - bílo-šedé

G61650 - bílo-šedé tmely  Koupit

MINI Opravný set na obklady a dlažbu - hnědá Terakota

G61651 - hnědé tmely Terakota   Koupit

Servisný kufor pre opravy lešteného kameňa Kö 403 200

Profesionálný servisný kufor na opravu prírodného a umelého lešteného kameňa
Set obsahuje špeciálne tmely v rôznych odtieňoch, ktoré sa aktivujú pomocou UV žiarenia v priebehu niekoľkých sekúnd. UV lampu a ďalší pomocný materiál na brúsenie a konečnému leštenie opravovaných miest je tiež súčasťou tejto sady.

Servisní kufr na kámen

Obsah servisního kufru

INTERIÉR AUTOMOBILOV

Servisný kufor pre opravy interiéru automobilu G61422/G61424

Servisní kurf menších rozměrů (20x5x17 cm) pro opravu montážních otvorů a škrábanců na palubní desce, plastového čalounění a dalších plastových povrchů.

Barevná série černo-šedá G61422           Barevná série béžová G61424

Cockpit-Set                         Cockpit-Set béžová

Obsah servisního kufru

Koupit

Videonávod

 

VADY DREVA

Servisný kufor pre opravy dreva KNOTTEC TEC 305 KIT

Základný servisný kufor na opravu hrčí a chýb v dreve obsahuje tavnú hobby pištoľ TEC 305 s dostatočným výkonom 150 W, balíček tavných tmelov Knottec v rôznych dostín. Tmel Knottec je vysoko kvalitný tavný tmel na opravu hrčí, smolníkov a vád v dreve. Jedná sa o novú časovo nenáročnú technológiu bez nutnosti odvŕtavanie hrčí a chýb. Základná servisná sada je vhodná pre podlahárov, stolárov, kutilov. Pre priemyselné použitie v drevárskej výrobe ponúkame profesionálný kufor TEC 820.

Servisní kufr na opravu dřeva TEC 305

Kúpiť €

Videonávod


 

Servisný kufor pre opravy dreva KNOTTEC TEC 820 KIT

Profesionálný servisný kufor na opravu hrčí a chýb v dreve obsahuje tavnú hobby pištoľ TEC 820 s dostatočným výkonom 250 W a s reguláciou teploty, balíček tavných tmelov Knottec v rôznych dostín. Tmel Konttec je vysoko kvalitný tavný tmel na opravu hrčí, smolníkov a vád v dreve. Jedná sa o novú časovo nenáročnú technológiu bez nutnosti odvŕtavanie hrčí a chýb. Základná servisná sada je vhodná pre podlahárov, stolárov, stolára, kutilov. Vhodný priemyselné použitie v drevárskej výrobe.

Servisní kufr na opravu dřeva TEC 820

Kúpiť €

Videonávod


Súbory na stiahnutie